Fajka do nurkowania JET kol. 07

Indeks katalogowy: 60636 / Indeks handlowy: 303

  • Dostępne
  • Czas dostawy: Realizacja do 7 dni

Opis

Fajka idealna dla wielbicieli free divingu. System ULTRA DRY zapewnia dostarczenie powietrza do ust nurka bez jednoczesnego nabierania wody. Fajka JET posiada specjalną komorę w górnej części, która zapobiega wpadaniu wody do głównego otworu oddechowego, a która umożliwia swobodne oddychanie. Jeśli mimo wszystko niewielkie ilości wody przedostaną się do głównej komory fajki, w jej dolnej części znajduje się zakończona zaworem oczyszczającym komora, która gromadzi wodę dostającą się do wnętrza. Po dostaniu się do tej komory, woda opuszcza ją przez zawór pod wpływem grawitacji lub gdy nurek zrobi wydech. Dzięki temu szanse na dostanie się wody do ust są bardzo niskie. 

Ustnik fajki JET został wykonany z najwyższej jakości niealergizujących materiałów. Jego anatomiczny kształt gwarantuje komfort i wygodę użytkowania, a specjalnie wzmocniona konstrukcja zapewnia wysoką trwałość elementu. 

Fajka JET posiada karbowany łącznik z najwyższej jakości silikonu, który pozwala ustnikowi swobodnie opaść po wypuszczeniu przez nurka z ust, co pomaga, na przykład przy korzystaniu z aparatu oddechowego. Dodatkowo, wewnętrzna powierzchnia łącznika jest płaska, przez co woda nie może się w nim gromadzić, a podczas oddychania, powietrze nie napotyka tylu przeszkód. 

Odczepiany system mocowania maski QuickRELEASE pozwala łatwo doczepić pasek maski i wyregulować jego wysokość. Ponadto, dzięki systemowi QuickRELEASE, możliwe jest odłączenie fajki już zamocowanej do paska maski i połączenie ich z powrotem w łatwy i wygodny sposób. Główna komora fajki, wykonana z lekko elastycznego i bardzo wytrzymałego materiału, posiada eliptyczny przekrój, który zmniejsza opór, jaki fajka stawia wodzie podczas pływania.

 

Dolny zawór

  Tak

System Ultra Dry

  Tak

Ustnik

  Silikonowy

Przegub

  Silikonowy

System zapięcia do maski Quick-Relese

  Tak

 

  

Cechy

Cechy produktu
Materiał:
Opakowanie zbiorcze:
Indeks handlowy:
  • 303
Kod EAN:
  • 5905718606368

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...

Zapytaj o produkt