Gogle CORSA kol.01

Indeks katalogowy: 3425 / Indeks handlowy: 185

  • Brak

Opis

Nowoczesne panoramiczne okulary pływackie typu „goggle” o znacznie powiększonym, w porównaniu do klasycznych okularów, polu widzenia. Jednoczęściowa uszczelka okularów CORSA wykonana została z niezwykle miękkiego, elastycznego i nietoksycznego silikonu, wtłaczanego techniką LSR (Liquid Silicone Rubber). Zapewnia on najwyższy komfort użytkowania, gwarantuje wytrzymałość i żywotność okularów ograniczając do minimum efekt starzenia się materiału. LSR to także wysoka odporność na uszkodzenia i gwarancja zachowania elastyczności traconej na skutek działań wysokich i niskich temperatur oraz promieni UV. Uszczelka wykonana z tego materiału gwarantuje komfortowe dopasowanie okularów do twarzy oraz minimalny ucisk stwarzany przez okulary. 

Okulary CORSA wyposażone są w funkcjonalny system regulacji silikonowego paska Easy Clip, umożliwiający ich wygodne zakładanie i zdejmowanie, a także szybką i precyzyjną regulację długości paska. 

Szkła okularów CORSA posiadają nieparującą powierzchnię Anti-Fog oraz filtr UV, dzięki czemu mogą być skutecznie stosowane zarówno do pływania na basenie, jak i w otwartej wodzie.

Cechy

Cechy produktu
Materiał:
Opakowanie zbiorcze:
Indeks handlowy:
  • 185
Kod EAN:
  • 5908217634252

Zapytaj o produkt